Засідання школи педмайстерності уЧервоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів

09.03.2016 20:20

9 березня 2016 року в Червоненській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося  засідання школи педмайстерності вчителів української мови та літератури. У засіданні взяли участь методист РМК Паздзірська М.М., голова районного методоб’єднання вчителів-філологів Хала О.Ф., керівник школи педмайстерності  Поцілуйко Л.П., а також учителі української мови та літератури  Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Жуличівської ЗОШ І-ІІ ст., Золочівського економічного ліцею; Ясеновецького НВК.

Розпочалось засідання школи педмайстерності із презентації «У ногу з часом», яку підготувала вчитель української мови та літератури Хахула О.Т. Присутні мали  змогу ознайомитися із інноваційними інформаційно-комунікаційними технологіями (буктрейлерами, сторітеллінгами, відеоскрайбінгами, ментальними картами…), які можна використовувати у навчально-виховному процесі.

Елементи інновацій були представлені Оксаною Теодозіївною й на уроці  української літератури  в 11 класі  (тема уроку «Ліна Костенко. Історико-фольклорна основа роману у віршах «Маруся Чурай». Духовне життя нації крізь призму нещасливого кохання»).

Відповідно до плану роботи учасники школи педмайстерності переглянули літературно-музичну композицію «У Шевченковій світлиці», яку підготували вчитель української мови та літератури Карплюк О.Я. і музичний керівник Мурин Л.Є. із учнями 5 класу.

Педагоги  взяли участь у обговоренні уроку й виховного заходу, обмінялися думками щодо використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі та їх ролі у формуванні творчої особистості сучасного учня.

Керівник школи  педмайстерності  Поцілуйко Л.П. зі словами вдячності звернулася до учасників літературно-музичної композиції та педагогів, які їх готували, відзначивши акторські й декламаторські здібності п’ятикласників.

Методист РМК  Паздзірська М.М. наголосила на ефективності впровадження й використання  інноваційних технологій на уроках української мови та літератури. Відзначила плодотворну працю вчителів Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст., подякувала дирекції  за підготовку й співучасть у роботі школи педагогічної майстерності, побажала присутнім здоров’я та  натхнення до пошуку нових креативних ідей.