Відзначення 100-ї річниці Соборності України

25.01.2019 17:55

З нагоди відзначення 100-ї річниці Соборності України у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено низку виховних справ.

21 січня 2019 року класними керівниками був проведений тематичний урок « В єдності сила народу».

22 січня 2019 року учні школи активно підтримали акцію « Розгорнімо Прапор України» та взяли участь у шкільному флешмобі «Живий ланцюг».Під час флешмобу учні та вчителі виконували Гімн України, народний гімн «Боже великий єдиний…»

23 січня 2019 року був організований круглий стіл «Акт Злуки УНР і ЗУНР», у якому взяли участь учні старших класів.

24 січня 2019 року школярі переглядали фільм про Соборність України а також взяли участь у виставці малюнків « Барвінкова моя, Україна».

На завершення святкувань 100-ї річниці Соборності України у нашій школі відбувся гала концерт, у якому взяли участь учні усіх класів.

Весь тиждень в школі панував піднесений настрій, патріотичний дух серед учнівського і педагогічного колективів. Школярі та вчителі вітались українським привітом «Слава Україні!» на що відповідали « Героям слава!»