Україна – країна нескорених

04.12.2018 13:49

Україна – країна нескорених

З метою вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004р. та у листопаді 2013р. – лютому 2014 р. постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання бути гідним громадянином України у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом педагога-організатора Байовської А.І.,21 листопада 2018 року  було проведено виховний захід « Україна – країна нескорених!»

Під час заходу учні 5-9 класів декламували патріотичні вірші, а ведучі розповідали факти, які мали місце під час першої та другої революцій. Демонструвалися фотографії подій обох революцій. Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.

Будьмо завжди гідними громадянами та патріотами нашої України!