Тиждень толерантності

20.11.2018 14:33

З метою виховати толерантну молодь педагог-організатор Байовська А.І. та психолог Трембач О.Р. у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели Тиждень толерантності.

Упродовж тижня діти виконували різні завдання: малювали малюнки, стіннівки, а лідер учнівського самоврядування зробив опитування « Міс і містер толерантність». Учнями 7і 6 класів було проведено акцію « Толерантність врятує світ».Цілий тиждень діяла шкільна пошта «Мистецтво спілкування». Діти кидали у скриньку листівочки з добрими, теплими словами для своїх друзів, однокласників,учителів.

Оскільки на час Тижня толерантності випав  День Доброти Анна Ігорівна та Оксана Романівна провели бесіди(з демонстрацією презентації) про добро з учнями 2-5 класів.

Незважаючи на те, що Тиждень толерантності минув, залишаймо толерантними завжди й усюди!