Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

20.02.2017 20:41

14 лютого у нашій  школі  відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх шкіл І-ІІІ та І-ІІ ступенів.

Учні школи (під керівництвом учителів Хахули О.Т. та Мурин Л.Є.) привітно зустріли гостей й подарували їм літературно-музичну композицію.

Розпочався семінар-практикум із виступу методиста РМК Мурина В.І., який ознайомив  присутніх із Програмою міжнародного оцінювання учнів - PISA.

Далі семінар проходив за таким планом:

1.Панорама відкритих уроків (2 клас -  інтегрований урок «українська мова-читання-природознавство», учитель Вов'янка Л.Я.; 3 клас – основи здоров'я, учитель Гриненко Г.Б.; 5 клас - німецька мова, учитель Припін Р.М.; 6 клас -  математика, учитель Захарчук Л.І.; 7 клас - українська література, учитель Карплюк О.Я.; 8 клас - фізика , учитель Голова С.О.; 11 клас -  фізкультура, учитель Собчинський І.Ю.).

2. Презентація діяльності заступника директора з навчально-виховної  роботи Вельган О.Е. на тему «Аналіз контрольно-аналітичної діяльності за І семестр».

3.   Ознайомлення із досвідом роботи  вчителя української мови і літератури Хахули О.Т. та вчителя географії, керівника туристсько-краєзнавчого гуртка «Юний мандрівник» Цуп Н.С.

4.Заняття з елементами тренінгу, яке провела практичний психолог Трембач О.Р.

Закінчився семінар-практикум презентацією завідувача РМК Грицини Г.П. на тему «Тайм-менеджмент у роботі завуча».