Семінар молодих учителів зарубіжної літератури

24.04.2016 15:36

18 квітня 2016 року  відбувся семінар  молодих  учителів зарубіжної  літератури  за темою « Інноваційні технології на уроках зарубіжної літератури » ,  який провела  вчитель Ребіш Н.М.

Урок проводився у  5 класі в нестандартній формі – урок-подорож  на тему «  Астрід Лінгрен . «Пепі Довгапанчоха »  - улюблена казка дітей ».  Учитель використала наочний матеріал , слайдову презентацію, буктрейлер . Були запрошені головні герої з творів  Астрід Лінгрен ( Пепі Довгапанчоха і Карлсон ) . Урок пройшов емоційно,  діти активно працювали .

Після уроку учні 11- 10 класів   запросили гостей на засідання   літературного салону  любителів поезії «У  полум´ї  свічі».

Молоді вчителі взяли активну  участь в  обговоренні уроку й виховного заходу ,  належно оцінили роботу  вчителя  зарубіжної літератури й подякували за проведену роботу.

Керівник  РМО учителів зарубіжної літератури Ковалик І.М.  зі словами вдячності звернулася до  Наталі Миколаївни та дирекції школи . Побажала присутнім здоров’я  й  натхнення до пошуку нових  ідей.