21.02.2013 15:00

21 лютого у нашій школі відбулося святкування Міжнародного дня рідної мови.

Учні та вчителі мали змогу «погортати» сторінки  усного журналу

(підготували учні 8 класу під керівництвом  Хахули  О. Т .) і переконатися у тому, що, дійсно, «козацькому роду нема переводу, доки мова потрібна народу».

Свято розпочалося вітальним словом директора школи Гурської С. П.  Багато цікавого і пізнавального присутні почули із розповіді вчителя української мови  та  літератури Хахули  О. Т .

Чудові поезії у виконанні Стець Анни, Поливко Наталі, Бойко Юлі ;  аудіо-візуальний матеріал (слайди); урочисто прибраний зал – усе це спонукало до продовження свята…

І наступного дня, 22 лютого, свято продовжилося -  відбувся виховний захід «Плекаймо рідну мову». Учні 7 класу під керівництвом  Карплюк  О. Я. розповіли про витоки української мови, її становлення і розвиток, декламували поезії.  Учні 8 класу виконали пісні про мову (музичний  керівник Мурин Л. Є. ).

Зі словами вдячності до організаторів свята звернулися директор школи  Гурська С. П. і завуч Вельган О. Е. , наголосивши на необхідності збереження та  розвитку рідної мови.