Літературна година «О слово рідне, ти стоїш на чаті предковічних пам'яток святині!»

21.02.2019 19:56

З метою відзначення Міжнародного дня рідної мови та 200-ліття з дня народження геніальної постаті - письменника, історика, фольклориста, етнографа, перекладача, критика, громадського діяча – Пантелеймона Куліша 21 лютого 2019 року в школі було проведено літературну годину «О слово рідне, ти стоїш на чаті предковічних пам'яток святині!»

Учитель української мови і літератури Хахула О.Т. ознайомила присутніх з історією походження свята, розповіла про вагомий внесок Пантелеймона Куліша в розвиток національної літератури, культурного та суспільно-політичного життя України.

Учні 7-9 класів, переглянувши мультимедійну презентацію про життєвий і творчий шлях автора першого історичного роману, мали змогу краще пізнати й зрозуміти цю неординарну особистість.

Учасниці районного конкурсу, присвяченого 200-річчю з дня народження Пантелеймона Куліша, Шеремета Христина й Мартинів Христина прочитали поезію "До Шевченка".

Завершилась літературна година спільним переглядом відеоролика "Мова - свідок історії".