Екскурсія у Навчальний центр Національної гвардії України

24.11.2018 10:49

З метою патріотичного виховання молоді, 23 листопада учні 8 - 9 класів Червоненської ЗОШ I-III ст. під керівництвом класних керівників Ребіш Н.М. та Захарчук Л.І. побували на екскурсії у Навчальному центрі Національної гвардії України (м.Золочів). Учні відвідали солдатські казарми. В ході екскурсії навчальними класами  діти ознайомилися із комплексним тренажером екіпажів БТР - 4Е та автомобільним  тренажером підготовки водіїв вантажного автомобіля КРАЗ . Особливу зацікавленість викликала стрільба з стрілецької зброї в інтерактивному тиру. Учні мали змогу переглянути фільм про Національну Гвардію України.

Ми дуже вдячні військовим за цікаві розповіді та допомогу у вихованні патріотизму в підростаючого покоління.

Такі заходи сприяють вихованню почуття любові до Батьківщини , поваги до професії військових.

Вчитель зарубіжної літератури Ребіш Н.М.