Афганістан — біль у моїй душі

18.02.2019 13:18

Ти — вічний біль, Афганістан,

Ти — наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей -

Не всі вернулися із тих ночей...

З метою розширити знання учнів про історичні події афганської війни; виховати повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів, до трагічної сторінки нашої історії; розповісти про односельчан, що служили в Афганістані, віддати данину пам'яті полеглим воїнам-афганцям та відзначити 30-ту річницю виведення військ з Афганістану під керівництвом педагога-організатора Байовської А.І. у Червоненській ЗОШ І-ІІІст. був проведений виховний захід з  демонстрацією презентації та відео роликів “Афганістан — біль у моїй душі”.

Учні 9 класу розповіли про причини і наслідки афганської війни. Школярі ознайомилися з історичними фактами, що мали місце під час років війни. Присутні до глибини душі пройнялися почутим і побаченим, про що свідчили сльози на очах.

Полеглих воїнів-афганців вшанували хвилиною мовчання.

Пам'ятаймо воїнів-ветеранів, проявляймо розуміння до тих, хто пройшов через війну, бо вони цього заслуговують.