100 крилатих героїв у небо полетіли

22.02.2019 11:29

Забути кров святу не маєм права! -

Лишила слід безсмертний і терпкий...

Героям України — Слава! Слава! Слава!

І наша пам'ять на усі віки.

20 лютого 2019 року у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили День Героїв Небесної Сотні.

Під керівництвом вчителя історії Михалейко С.М. та педагога-організатора Байовської А.І. було проведено виховний захід “ 100 крилатих героїв у небо полетіли”. Під час заходу школярі пригадали події 5-річної давності, які відбувалися на Майдані. Поіменно згадали Героїв Небесної Сотні, переглядали світлини і відеоролики про події і людей , що в боротьбі за волю і кращу долю України не дожили до сьогоднішнього дня, а у розквіті сил віддали свою молодість і найдорожче — життя. Усіх полеглих вшанували хвилиною мовчання. Учні читали патріотичні вірші, співали пісні. Не забули згадати і українців-патріотів волонтерів, військовослужбовців, які і сьогодні стоять на варті нашої Батьківщини.

Старшокласники запалили лампадки біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні у центрі села Червоне.

Шануймо пам' ять цвіту нашого народу, його славних синів і дочок – Героїв Небесної Сотні, що віддали життя за Україну і наше краще майбутнє.