Захід-спогад « Чорнобиль … Трагедія… Пам’ять…»

27.04.2018 15:58

Чорнобиль… Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль - це мука і трагедія, безсилля і па’мять, це наш нестерпний біль.

З метою розширення знань дітей про Чорнобильську трагедію, наголошення на потенційній небезпеці  радіації для всього живого , ознайомлення з  ліквідацією  аварії на Чорнобильській АЕС, 27 квітня 2018 року у школі відбувся виховний захід-спогад « Чорнобиль … Трагедія… Пам’ять…».  Учні 8 класу (класний керівник Захарчук Л.І.) наголосили на тому , що чужої біди немає, лише любов до рідного краю, природи; людяність, доброта та згуртованість  можуть урятувати наш світ, нашу землю від будь-якої трагедії. Присутні  мали змогу переглядати фотографії Чорнобильської АЕС після вибуху,покинутих міст та сіл, що розташовані поблизу атомної станції.

Думаємо , що ми досягли поставленої мети і діти зробили правильні висновки після переглянутого виховного заходу.