Таємниці Золочівського замку

11.05.2018 19:29

З метою національно-патріотичного виховання учні 7,8,9 класів разом зі своїми класними керівниками Ребіш Н.М., Захарчук Л.І., Хахулою О.Т. та керівником гуртка "Юні мандрівники" Цуп Н.С. відвідали Золочівський замок — пам'ятку історії і культури національного значення, яка входить до туристичного маршруту «Золота підкова Львівщини».

Завдяки цікавій розповіді екскурсовода пані Марії ми мали змогу поринути в таємниці історії створення та реставрації замку. Побували в експозиційних залах Великого палацу, де знаходяться сотні  експонатів живопису, зброї, порцеляни, скульптури, мисливських трофеїв та інших речей, знайдених під час реставраційних робіт.

Опустилися в підземелля замку й на завершення відвідали капличку-пам'ятник жертвам НКВС.

Переконані, що ще не раз повертатимемось до цієї славетної, повної таємниць споруди, адже це - наша історія, наше минуле й сьогодення, без якого не можна збудувати майбутнє!З метою національно-патріотичного виховання учні 7,8,9 класів разом зі своїми класними керівниками Ребіш Н.М., Захарчук Л.І., Хахулою О.Т. та керівником гуртка "Юні мандрівники" Цуп Н.С.відвідали Зочівський замок — пам'ятку історії і культури національного значення, яка входить до туристичного маршруту «Золота підкова Львівщини».