День захисника України у Львові

15.10.2018 10:29

14 жовтня 2018 року , на Покрови Пресвятої Богородиці, в День українського козацтва, День заснування УПА та День захисника України учні нашої школи під керівництвом вчителів Цуп Н.С., Ребіш Н.М. та Вельган О.Р. здійснили незабутню, неймовірно-зворушливу поїздку до Львова.

Побували на експонуванні військової техніки та зброї на площі перед пам’ятником Т.Шевченку. Неперевершені враження отримали від масштабного «Маршу захисників України» , який проходив центральними вулицями Львова, на проспекті Свободи .

Серед учасників маршу були військовослужбовці зі всієї Львівщини, прикордонники, ветерани УПА, волонтери… Окремими колонами йшли учасники АТО та рідні Героїв Небесної Сотні. А ще, колони з 55 одиниць техніки та озброєння: сучасні такни, бронетранспортери, реактивні системи залпового вогню та інша військова техніка.

Слава нашим захисникам! Слава нашим героям! Слава Україні!