Вечір пам'яті "Народе мій, до тебе я ще верну..."

20.02.2018 20:01

З метою відзначення Міжнародного дня рідної мови та 80-річчя від дня народження українського поета, перекладача, літературознавця, Героя України Василя Стуса, у школі відбувся вечір пам'яті "Народе мій, до тебе я ще верну..."

Учитель української мови і літератури Хахула О.Т., продемонструвавши мультимедійну презентацію, ознайомила присутніх із страдницьким життєвим і неоціненним творчим шляхом шістдесятника, поетичне слово якого “позначене своєрідним сплавом інтелектуалізму з ліризмом, медитативністі з оригінальним філософським осмисленням буття".

Учні 5 -9 класів (під керівництвом учителів-філологів Карплюк О.Я., Хахули О.Т.)  декламували поезії Василя Стуса й на завершення запалили символічну свічу пам'яті.