В гостях у Святого Миколая

30.12.2015 18:34
Учні Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст. відвідали Національний природний парк «Гуцульщина», на території якого знаходиться  туристичний комплекс «Маєток Святого Миколая», зроблений з дерева в оригінальному гуцульському стилі. Мальовничий куточок Покутсько-буковинських гір дуже гостинно зустрів  нас.  Діти з цікавістю оглядали  робочий кабінет та світлицю Святого Миколая, де він разом зі своїми помічниками працює без вихідних цілий рік, а 19 грудня запрягає коней і на санях виїжджає з Маєтку, щоб розвезти дітям подарунки. 
У Маєтку Святого Миколая ми відвідали  кімнату-музей новорічно-різдвяної іграшки, у якій проводяться  майстер-класи з виготовлення  ялинкових прикрас. Святкові листівки, різнобарвні ліхтарики та багато різдвяних цікавинок  прикрашають світлицю Святого Миколая.
Зачарувала нас люстра зі сріблястими скляними фігурками ангелів-охоронців. Приємно здивувала  кімната-музей природи, у якій представлено зразки тварин та рослин мальовничих Карпат. 
Отримавши подарунки від Миколая, сповнені приємних вражень і зігріті гуцульською ватрою, ми повернулися додому.
Дирекція школи та класні керівники 5,6,7 класів щиро дякують завідувачу відділу освіти В. З. Бартошику за наданий автобус. Хай Святий Миколай ніколи не оминає Вашої оселі!