У Народному домі села Червоне відкрито Молодіжний спортивно-оздоровчий комплекс

27.02.2018 21:15

             26 лютого 2018  року в  селі Червоне  Золочівського району у приміщенні Народного дому голова волонтерської громадської організації Микола Худзей та сільський голова Червоненської сільської ради  Василь Зозуля урочисто відкрили перший у районі Молодіжний спортивно-оздоровчий комплекс. Мета створення якого – формування творчого і професійного   розвитку сільської молоді,   залучення активної  молоді  до здорового способу життя.                                                                                                                             

             Молодіжний комплекс  було відкрито в рамках проекту «Змінюємося разом» (громадської організації «Золочівська Агенція регіонального розвитку»), завдяки  фінансовій  підтримці  ГО  «Карпатська Фундація» (Карпатський фонд, проект «Дійсно разом 3.0»).                                

              У приміщенні Молодіжного комплексу  встановлено нові тенісні столи, а директору Народного дому Зозулі Оксані волонтерами передано футбольні, баскетбольні та волейбольні м’ячі, ракетки для гри у великий і малий теніс .                                                                                   

              Під час заходу директору Червоненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гурській Стефанії Петрівні за партнерську підтримку,  щиру допомогу у мобілізації  молоді  та розвиток громади Червоненської  сільської ради, за участь у проекті «Змінюємося разом», що релізується у 

с. Червоне, за підтримки Карпатського фонду було вручено Грамоту громадської організації.

              Дипломами та подарунками були нагороджені:

Вархолик Назар -студент Червоненського вищого професійного училища (1 місце);

Вельган Христина - учениця 8 класу Червоненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (2 місце);

Ливацька Анастасія - учениця 9 класу Червоненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (3 місце) -  переможці молодіжного конкурсу - написання  есе  «Моє бачення ролі молоді у громаді села».

              Усі учасники конкурсу  на краще оформлення (малюнок) приміщення  Спортивного молодіжного комплексу, проведеного в рамках реалізації проекту  ГО Золочівської  Агенції регіонального розвитку  «Змінюємося разом»   за підтримки Карпатського фонду (проект «Дійсно разом 3.0»), були нагороджені подяками та заохочувальними подарунками.

Для запрошених гостей виступали молодіжні ансамблі, учні нашої школи та студенти Червоненського вищого професійного училища.