Незабутній Львів

24.06.2015 17:22
                             
З давніх-давен місто Львів користується неабиякою популярністю не лише серед українців, але й серед туристів з усього світу. І, справді, Львів, або, як кажуть, місто Лева, має дуже довгу й величну історію, що сягає ще XIII століття. Це місто, у якому кожен може знайти щось для себе, незалежно від своїх уподобань.
Хоча Львів для нас рідне місто, та, відвідуючи його, завжди можна відкрити для себе щось нове й неповторне. Саме це вдалося здійснити учням Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Десятикласники провели незабутній день у славному місті Лева, побували в усіх його куточках. Учні 10 класу відвідали низку всесвітньо відомих місць культурної столиці України, серед яких є і Львівська майстерня шоколаду, котра вабить своїх відвідувачів неймовірним запахом; і фабрика карамелі, де можна побачити процес виготовлення солодощів; і копальня кави, у якій теж багато цікавого. Десятикласники потрапили  й на вершину міської ратуші. Близько 400 сходинок не стали перешкодою для учнів. Довгий шлях нагору був того вартий, адже  для них відкрився краєвид на надзвичайно красиве місто. Не менше задоволення принесла проста прогулянка сонячним Львовом, його парками і вузькими алеями. 
Втомлені, але радісні учні повернулися додому. Усім дуже сподобалася поїздка, і ніхто не був би проти ще раз відвідати перлину Західної України.
Кухарська О. і Манчур М., учні 10класу
 

Фотогалерея: Незабутній Львів

Фотогалерея порожня