Інноваційні технології - крок до успіху!

05.10.2016 21:40
 
5 жовтня у нашій школі відбулися педагогічні читання на тему "Інноваційні технології - крок до успіху". Свої інновації презентувала вчитель української мови та літератури Хахула О.Т., яка зазначила, що основне призначення інноваційних  технологій - “оживити” будь-який урок,  зацікавити учнів, “пробудити” їх  до  активної співпраці  з  учителем. 
Оксана Теодозіївна ознайомила присутніх із буктрейлерами, відеоскрайбінгами, сторітеллігами, ментальними картами, технологіями: "Поєднай" та "Знайди пару". Розповіла, з якою метою й за допомогою яких застосунків можна створити ці інновації. 
Учитель була членом обласної творчої групи авторської педагогічної майстерні, що працювала над проблемою «Використання ІКТ на уроках української мови та літератури як засіб посилення мотивації учнів до вивчення предмета та підвищення якості знань»;  її матеріали позитивно оцінені доцентом Запорізького інституту післядипломної педагогічної освіти Г. Корицькою ("Дивослово",2015р.); опубліковані у шести номерах журналу "Українська мова і література в школах України", у журналі "Педагогічна думка".Редакцією педагогічної преси Оксану Теодозіївну нагороджено  Дипломом І-го  й Дипломом ІІ - го ступенів. 
Оксана Теодозіївна запрошує всіх переглянути результати роботи із використанням запропонованих інновацій на своєму блозі "Філологічна скарбничка".