Герої не вмирають!

14.03.2018 11:26
13 березня 2018 року з метою національно-патріотичного виховання молоді (відповідно до розпорядження Золочівської райдержадміністрації та за сприяння відділу освіти) було організовано безкоштовну поїздку учнів 9 класу Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів до Львівського кіноцентру на перегляд фільму "Кіборги".
Переглядаючи кінострічку відомого режисера Ахтема Сеїнтаблаєва про боротьбу українських захисників за Донецький аеропорт, учні мали змогу краще усвідомити страшні події 2014 року, переконатися в тому, що, на щастя, ми - українці - маємо героїв, яких, попри різний вік і походження, об’єднала спільна мета – захистити рідну землю від агресора.
У залі, мабуть, не було жодного глядача, який не співпереживав би із героями фільму, адже кожен усвідомлював: за їхніми спинами - матері, жінки, діти - тобто вся Україна.
Сповнені патріотизму, поваги та вдячності до наших героїв, які творять сучасну історію України, а також з вірою в те, що війна таки незабаром закінчиться, ми повернулися додому.
Тож щиро дякуємо Золочівській РДА та начальнику відділу освіти В.З.Бартошику за неймовірну можливість "доторкнутися" до історії нашого сьогодення.
Герої не вмирають, вони житимуть у наших серцях!