День сім'ї у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів

18.05.2015 20:13
Кожного року, у другу неділю травня, в Україні (ще з 1928 року) відзначається День матері. Але з часом радянська влада заборонила відзначати цей день. Повернути День матері вдалося лише у 1990 році завдяки зусиллям громадських організацій. А сьогодні в Україні відзначають ще й День сім'ї.
Безумовно, День сім'ї, як і  День матері, - одне зі зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства й до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ - образ сім'ї , у якій всі розуміють  і люблять один одного, незважаючи ні на що. 
З нагоди відзначення Дня сім'ї учні нашої школи вирішили віддячити своїм матерям, бабусям, татусям і дідусям за усе тепло, ласку та любов, створивши рідним хороший настрій . Допомогли в цьому школярам  учителі ( педагог-організатор Байовська А.І., музкерівник Мурин Л.Є.). Піснями, віршами та сценками учні 2-10 класів тішили своїх рідних  і висловлювали їм щиру подяку за всі  труди. На сцені прозвучало багато побажань та теплих слів…
Лише в щасливих батьків зростають щасливі діти. Тож пам’ятаймо,що саме ми, діти, можемо зробити життя наших матусь і татусів кращим!
Ратушна Інна, учениця 10 класу