ІСТОРІЯ НАШОЇ ШКОЛИ

Кожна школа має свою історію. Історію, творцями якої були вчителі і учні. Досліджувати шлях, що пройшла кожна школа, справа нелегка. Червоненська Загальноосвітня школа I-III ступенів розташована по вулиці вул.Cкалецьких 2  в с.Червоне Золочівського району Львівської області.

Екскурс в минуле...

В 1930 р. у селі почала діяти  початкова чотирикласна школа, в якій навчання велося українською і польською мовами.

В 1940 році чотирикласна школа стала семирічною. Її директором був Божик Прокіп.

Після війни, у 1944р. на фільварках відкрито нову школу. Навчання відбувалося в дві зміни. Крім місцевих, навчалися діти з Княжого, Ясенівців, Залісся.  Директором був Носач І. М., а у 1946р. цю посаду посів Захарчук В. І. Згодом на території фільварків був організований дитячий садок. Сьогодні там - розвалини.

Протягом 1951-1963рр. директорами старої школи на фільварках були: Салійчук Ф.О. та Урбанович П. П.

...і сьогодення

Новітня історія розвитку освіти у Червоному розпочалась з будівництва нового приміщення школи у 1963  році, директором якої до 1978р. була Ткаченко Г. П.

З 1978 по 1986 рік школу очолювали: Чорненька Н.К. а згодом - Пинда О. М.

Сьогодні Червоненська ЗОШ – це великий навчально-виховний заклад      І – ІІІ ступенів, в якому здобувають освіту 182 дітей 1 – 11 класів, працює 25 педагогів.

Директором  школи з 1999 року  є Гурська Стефанія Петрівна - мудрий, досвідчений, висококваліфікований педагог.

В школі є  15 добре облаштованих  класних кімнат, два комп'ютерних класи, спортзал, їдальня, майстерня, два санвузли, бібліотека, кабінет директора, учительська та методичний кабінет.

У школі діє психолого-педагогічна служба (Трембач О. Р.);  працюють гуртки: туристсько-краєзнавчий (Цуп Н.С.), “Юні математики”(Захарчук Л. І.),  “Юний кореспондент” (Карплюк О.Я.).

При школі діють ансамблі:“Сонечко”, “Росинка”, “Козачата”(Мурин Л. Є.) .

Працюють спортивні секції з баскетболу та футболу( Собчинський І.Ю.).

Наша школа гордиться досягненнями в галузях ракетомодельного  (Карплюк І. С.) та авіамодельного (Карплюк В. І.) спорту. Гуртківці, наші випускники, Вархів В. і Муха Р. стали багаторазовими переможцями обласних і Всеукраїнських змагань. Вони включені до складу збірної України серед спортсменів-юніорів.