Зустрічаймося частіше!

05.06.2015 18:47

Перші кроки, перший клас, перші успіхи і розчарування, злети і падіння… Як швидко біжить час. Здається, щойно переступили поріг школи, а вже потрібно прощатися з нею. А далі в кожного свій шлях, своя доля. Проте згадка про рідну школу залишається в серці кожного назавжди, адже в цих стінах зароджується справжня дружба, мрії, тут ми отримуємо знання, робимо перші кроки в самостійне життя. І куди не завели б нас стежки, все ж безтурботні шкільні роки є найкращими у житті.

У суботу, 23 травня, школа радо зустріла своїх випускників. У 1975 році вони залишили шкільні стіни, але через 40 років знову повернулися у рідний клас. Колишніх однокласників, а їх зібралося більше двадцяти, привітно зустріло молоде покоління. Учні школи під керівництвом заступника директора з виховної роботи Цуп Н.С. підготували виступ, який зміг повернути гостей-випускників на сорок років назад, у їх цікаву і веселу юність. Лунали вірші, побажання, пісні (музичний керівник Мурин Л.Є.). Учні 4 класу (класний керівник Вов’янка Л.Я.) також приєдналися до привітань. Вони виконали вальс, під який випускники танцювали зі своїм класним керівником, яка також завітала на свято. Усіх захопила вправність юних виконавців, їм гучно аплодували. Згадали й вшанували хвилиною мовчання тих вчителів і учнів, які вже перетнули межу життя. А ще випускники мали змогу знову посидіти за шкільною партою і відчути себе учнями, адже сьогоднішня шкільна родина підготувала для своїх попередників нестандартний урок, а саме цікаві питання про шкільні роки. Присутні з радістю давали відповіді, згадували цікаві моменти, ділилися думками й досвідом, щиро сміялися. Вдало прибраний зал чудово доповнив атмосферу, тому свято вдалося на славу. Також випускники пройшлися по школі, зазирнули в просторі класи. До слова, директор Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гурська Стефанія Петрівна теж була ученицею цього випуску.

«Зустрічаймося частіше!» - під таким девізом пройшла зустріч випускників  у с.Червоному. Не забувайте свою школу, тут вам завжди раді!