Вогник пам'яті

22.02.2015 17:56

Рівно рік тому почала творитися нова історія. Вибухи, стрілянина – страшно згадувати ті події на Інститутській. Тисячі людей (серед них не тільки українці) вийшли на Майдан, щоб довести, що ми – це не сіра маса, а мужня і відважна нація. Загинуло багато людей, у яких все ще було попереду, яких чекало довге й щасливе життя.

20 лютого вся країна вшановувала пам’ять Небесної сотні, що до останнього подиху боролася за незалежність своєї Батьківщини. У Червоненській школі також пам’ятають своїх Героїв. У п’ятницю, 20 лютого, шкільна громада зібралася біля пам’ятника Небесній сотні, який не так давно  встановлено у Червоному. Отець Микола відправив молебень за упокій душ померлих. Після спільної молитви присутні згадали імена тих, кого названо Небесною сотнею, продекламували вірші, присвячені Героям-майданівцям. Небесну сотню та всіх, хто віддав своє життя за волю рідної держави, було вшановано хвилиною мовчання. Також учні запалили лампадки – вогники пам'яті та заспівали Гімн України.

Герої Небесної сотні стали ангелами-охоронцями українського народу. Слава Україні! Героям Слава!

Манчур Марія, учениця 10 класу