Вітаємо переможця!

24.03.2015 20:45
Київський педагогічний  журнал «Українська мова і література в школах України» провів ІІІ Всеукраїнський  конкурс  на кращу розробку уроку з української мови або літератури  для учнів 5-11 класів  загальноосвітніх навчальних закладів.
Наш педагог Хахула О.Т., учитель української мови та літератури Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  узяла  участь у конкурсі й стала переможцем у номінації «Методична майстерня словесника»  .  За розробку системи уроків  з використанням інноваційних технологій   («Михайло Коцюбинський – чарівник українського слова»)  редколегією журналу «Українська мова і література в школах України» Оксану Теодозіївну нагороджено  Дипломом  І ступеня.
Редакція журналу  відзначила високий рівень  розроблених учителем конспектів уроків, у  яких «пульсує потужна думка Майстра, відчувається креативність, самобутність авторських дидактичних моделей, відкритість до діалогу з науковою спільнотою, громадська позиція, готовність реагувати на виклики сьогодення…» й запросила до подальшої  творчої співпраці.
До слова, переглянути  конспекти уроків можна у номерах  цього ж  журналу: № 10.11,12 (2014 рік);  №1-2,3 (2015 рік). Окрім системи уроків Хахули Оксани , опубліковано й цикл її поезій  «Барви осені» (№ 10-11, 2013 рік).