«КОЛОСОК» збирає друзів

15.09.2015 18:13

Щороку учні нашої школи беруть участь у Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі “Колосок-осінній” та “Колосок – весняний ”.

Участь учнів у цих конкурсах стимулює до пізнання нового, активної пошукової, дослідницької діяльності при виконанні творчих завдань, зацікавлює до вивчення природничих наук, розвиває допитливість, самостійність, кмітливість.

За належну організацію проведення природничого конкурсу “КОЛОСОК” у 2014–2015 н.р. у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель географії Цуп Наталія Степанівна нагороджена грамотою  ЛМГО “Львівський інститут освіти”.

За результатами конкурсу «Колосок- весняний-2015» сертифікатами «Золотий колосок» та «Срібний колосок» нагороджені майже усі учасники.

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм подальших успіхів у вивченні природничих наук.