Виховний захід «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине…»

19.03.2017 15:15

З метою вшанування пам` яті великого генія нашого народу Т.Г.Шевченка, 15 березня 2017 року у Червоненській ЗОШ (під керівництвом учителів початкових класів Вов` янка Л.Я., Войтків Л.Б.) для учнів 2-4 класів було проведено виховний захід «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине…»

У ході свята учням демонструвалася презентація «Музика в житті Т.Г.Шевченка». Вчителі розповіли про твори Великого Кобзаря, які покладені на музику.

Школярі із задоволенням переглянули мультфільм «Садок вишневий коло хати». У сучасному аранжуванні звучали пісні «Заповіт» , «Тополя». Пісню «Зоре моя вечірняя» учні виконали за допомогою сучасного пристрою-кара-оке. На завершення свята всі хором заспівали «Реве та стогне Дніпр широкий».