Весняна толока

12.04.2017 20:29

У період з 20 березня до 13 квітня 2017 року у школі тривала Весняна толока з озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля.

Було проведено багато різноманітних природоохоронних, тематичних , екологічних заходів  та трудових акцій. У цих заходах взяли участь усі учні, педагогічний та технічні колективи школи. Коли дозволяли погодні умови, школярі разом з учителями виходили на подвір’я школи чистили та замітали асфальтні доріжки, загромаджували газонні ділянки, пришкільний сад, упорядковували території парку, садили дерева, підгодовували птахів.

Учні школи також  влаштували  Весняну толоку й у господарствах  одиноких ветеранів педагогічної праці. Учителі – ветерани були дуже  раді  такій допомозі учнів.

Учнівський та педагогічний колективи  побували у заочній мандрівці Національним природничим парком «Північне Поділля». Дізналися багато цікавих фактів про  цей парк: хто був його засновником, які території охоплює Національний парк, які цікаві історичні місця знаходяться на його території, які червонокнижні рослини там ростуть та ще багато інших цікавинок.

Було проведено роз’яснювальну роботу серед учнівської молоді, батьківської громадськості та жителів села щодо збереження первоцвітів та рідкісних і зникаючих видів рослин. Відбувся виступ екологічної агітбригади «Первоцвіт» та виховний захід до Дня Матері –Землі.

Весняна толока з озеленення , прибирання та благоустрою і Дня довкілля завершилась хорошими результатами з погляду моральної, пізнавальної і трудової діяльності шкільного колективу.