В’ячеслав Чорновіл – творець української незалежності

22.12.2017 15:35

З метою ознайомити учнів із  знаковою постаттю В’ячеслава Чорновола у новітній історії України; виховувати в дітей національну свідомість, почуття патріотизму, чесність, порядність, гідність  22 грудня 2017 року у школі відбувся захід  «В’ячеслав Чорновіл – творець  української незалежності».

Під час заходу діти переглянули презентацію ,  побачили світлини , почули цікаві біографічні факти про життя нашого справжнього патріота , національно свідомого ,    чесного ,порядного , гідного українця  - В.Чорновола.

Учні усвідомили ,що саме такі люди як В.Чорновіл зробили величезний внесок у створення незалежної України. Школярі зрозуміли, що  через свою чесну патріотичну позицію В.Чорновіл переживав поневіряння ,заслання, тюремні терміни впродовж усього свого життя.