В очікуванні дива

29.12.2014 21:09

Ось і підходить до завершення 2014 рік, для України - рік негараздів та воєнних дій. Проте українцям, як і всім іншим, хочеться хоча б трохи відволіктися від проблем і відчути диво новорічної казки.

Звичайно, святкувати у такий скрутний для нашої держави час не личить, особливо тепер, коли на Сході проливається кров. Тому Червоненська ЗОШ І-ІІІ ступенів обмежилася скромненьким, але надзвичайно зворушливим виступом маленьких другокласників (класовод Войтків Л. Б.).

На святі були присутні не лише звичні для нас герої Дід Мороз і Снігуронька, але й персонажі з казки «Рукавичка». Діти майстерно виконували свої ролі, співали й танцювали.

До слова, вітання, що лунали з вуст дітлахів,  та їхні щирі посмішки принесли не менше радості, ніж могло б принести повномасштабне новорічне святкування. Маленькі актори закликали усіх повірити в новорічне диво. Надіюсь, що це диво обов'язково настане…

Миру Вам та щастя у Новому році!

Кухарська Оксана, учениця 10 класу