Візит побратимів з Німеччини

24.11.2014 17:44

Візит побратимів

Усій нашій золочівській громаді у вівторок, 11 листопада, випала нагода зустрітися з друзями зі Шонінгена, що в Німеччині. Це місто, до речі, від 1996 року є побратимом Золочева. Візитером була сім’я Гартвіг: Ренате та Манфред. У ролі перекладача був наш учитель німецької мови – Припін Роман Михайлович. Мета візиту німців-побратимів була допомога малозабезпеченим золочів’янам, а саме закупівля теплого зимового одягу за кошти, зібрані простими жителями Шонінгена.

За час їхнього перебування в Україні було обговорено багато проблем, які потребують негайного вирішення, проведено численні зустрічі з керівництвом нашого міста та звичайним населенням.

Увага німців не оминула й школу села Червоного. Побратими оглянули її, вислухали дирекцію  та сказали, що шукатимуть всілякі способи, щоб допомогти нам подолати усі труднощі й покращити обладнання  класних кімнат.

Я думаю, що обіцянку буде виконано. Запевняю всіх, що цим людям можна довіряти. Улітку 2014 року мені та моїй подрузі Вікторії пощастило  гостювати в Ренате та Манфреда протягом усього липня. За цей час я дізналася і побачила багато нового, а також отримала стільки задоволення та позитивних емоцій, кільки не отримувала за всі прожиті мною 14 років. Звучить смішно, але це справді так.

Вимушена сказати, що сім’я Гартвіг (та й узагалі вся шонінгенська родина) дуже рада співпрацювати з нами, українцями. Обмін різними ідеями та втілення їх у життя, пізнавання традицій кожного з народів значною мірою впливає на розвиток обох націй. Для України зараз настали важкі часи. Тому ми повинні пишатися, що у Золочева є такий чудовий брат, котрий завжди підтримає, порадить та дасть надію на те, що все буде добре.

Підготувала Кухарська Оксана, учениця 10 класу