Учителю, уклін Тобі низенький!

04.10.2017 14:21

У Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся виховний захід "Учителю, уклін Тобі низенький!", який підготували учні 9 та 7 класів. Дев"ятикласники (під керівництвом кл. керівника Хахули О.Т.) привітали своїх педагогів з Днем учителя. Цікаві й дотепні сценки, щирі побажання , слова вдячності, що лунали з дитячих вуст, змусили кожного вчителя задуматись над тим, що професію педагога справді обирають особливі люди, ті, що йдуть за покликанням серця, що готові віддати частинку себе, аби виховати справжню "маленьку" людину.

Учні 7 класу (кл.керівник Ребіш Н.М.) потішили вчителів своїми танцями й під керівництвом учителя музичного мистецтва Мурин Л.Є. виконали пісні "Вчителько моя", "Рідна школа", " Київський вальс"...

На завершення всі присутні заспівали "Многая літа".