У Франковій світлиці

08.12.2016 18:13
З нагоди відзначення 160-ої річниці від дня народження великого Каменяра 8 грудня  в нашій школі відбувся виховний захід «У Франковій світлиці», який підготувала вчитель української мови та літератури Хахула О.Т.
З метою  збагачення  знань учнів про життя та творчість  І. Франка  учитель продемонструвала мультимедійну презентацію, розповіла про роль  Івана Франка в історії української  та світової (зокрема німецької) культури; зауважила:  ми повинні  гордитися  тим, що є земляками великого Каменяра; наслідувати патріотизм, наполегливість, працьовитість  поета; прочитала уривок із прологу до поеми «Великі роковини».
Учні 8 класу розповіли присутнім про важке дитинство Івана Франка, навчання та  нещасливе кохання.
А далі учні 5 - 9  класів декламували улюблені поезії зі збірок «Зів'яле листя», «З вершин і низин»  не лише українською, а й німецькою мовою.
Завершилось свято піснею «Не пора,не пора, не пора…», яку виконали  дев'ятикласники  під керівництвом учителя української мови та літератури Карплюк О.Я.