Тиждень толерантності

22.11.2017 16:02

З метою розкрити глибинний зміст толерантності,розуміючи, яким чином можна жити поруч, не порушуючи меж  індивідуальної свободи; навчитися сповідувати основні життєві цінності ( любов, повагу, терпіння, взаєморозуміння) , що здатні змінити світ у пориві до гармонійного і мирного співіснування у школі з 13 по 17 листопада проходив тиждень толерантності.

У рамках цього тижня у школі педагогом-організатором було організовано шкільну пошту для молодших учнів; психологом - конкурс-виставку  стінгазет для старших класів,  створено  «дерево ввічливості» та «квітку толерантності». А на завершення проведено  загальношкільний виховний захід       «Толерантність врятує світ». Під час виховного заходу школярі більше дізналися про толерантність, зрозуміли, які риси характеру потрібно розвивати в собі.

Учасники учнівського самоврядування розробили та виготовили буклети на тему «Толерантність», які потім поширили між учнями школи.

Мабуть, усі учні зрозуміли, що саме толерантність врятує світ.