Тиждень рідної мови в Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів

03.03.2017 16:48
Упродовж  20-27 лютого в Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив Тиждень рідної мови. Розпочався урочистою лінійкою, під час якої вчитель української мови та літератури Хахула О.Т. ознайомила присутніх із планом роботи. а учні 8-9 класів провели інформаційну п’ятихвилинку про життя Нестора Літописця.
У вівторок (21лютого) шкільна родина відзначала Міжнародний  день рідної мови. Відповідно до плану учні 5-9, 11 класів писали твори на тему «Мова наша калинова» й читали вислови відомих людей про українську мову.
У середу учнями 1-9 класів підготовлено виставку малюнків і стінгазет за улюбленими творами Лесі Українки.
23 лютого відбувся «Поетичний калейдоскоп» (читання поезій учнями 5-11 класів), присвячений  105 – ій річниці від дня народження Андрія Малишка).
У п’ятницю було проведено загальношкільний виховний захід «Мужай, прекрасна наша мово!».
Завершився Тиждень рідної мови 27 лютого. Учні 5-7класів провели круглий стіл на тему «Безсмертна донька Прометея».  Діти ознайомили присутніх із життєвим і творчим шляхом Лесі Українки, читали поезії та уривки із драми-феєрії  «Лісова пісня».