Свято «Ходить по землі Святий Миколай»

22.12.2017 15:33

18 грудня у  Червоненській ЗОШ І- ІІІ ст. пройшло свято «Ходить по землі Святий Миколай». Другокласники (класний керівник Харків О.В.) радо зустрічали Миколая піснями, танцями,частушками, віршами. Учні розіграли сценку, в якій показали, як в українських родинах діти готуються до зустрічі із Святим, як вони перемагають свою нечемність та всілякі спокуси Антипка. Вчитель Оксана Василівна розповіла  присутнім про життя Миколая,про те, що кожна людина повинна творити добро на землі, бути доброю, співчутливою,милосердною до ближніх, адже нічого так дешево не коштує і так дорого не ціниться , як добре слово, добра порада чи добрий вчинок. Наприкінці свята діти заспівали пісню «Робіть добро», як заповіт Святого Миколая. Батьки, гості та учні школи  отримали велике задоволення та масу позитивних емоцій від свята.