Свіча,запалена від серця

20.03.2017 20:14

Декада Шевченківських днів  у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ст. завершилася  загальношкільним виховним заходом «Свіча,запалена від серця», який підготували вчителі української мови та літератури Карплюк О.Я., Хахула О.Т. та музичний керівник Мурин Л.Є.

Учні 5 та 8 класів інсценізували уривок із твору  Оксани Іваненко «Тарасові шляхи», а учні 6,7,9 класів продемонстрували свої акторські здібності, вправно виконуючи уривки із балади «Тополя» та поеми «Катерина».  Школярі  5-9,11 класів   декламували поезії  Великого Кобзаря, а у виконанні шестикласників прозвучали пісні: «Садок вишневий коло хати», «Зоре моя вечірняя», «Думи мої», «Реве та стогне Дніпр широкий».

Завершилося свято словами  завуча школи Вельган О.Е., яка подякувала за змістовний виховний захід і побажала, щоби Шевченкова свіча ніколи не згасала в наших  українських  серцях,  а далі всі присутні  спільно виконали  пісню «На високій дуже кручі».