Стежками Великого Кобзаря

09.03.2017 17:55

Кожного року всі українці відзначають День народження відомого поета, геніального художника , великого патріота,борця за волю, основоположника нової української  літератури – Тараса Григоровича Шевченка. Не оминуло це величне свято й нашої школи.

9 березня 2017 року вся шкільна родина Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст. зібралася на урочисту лінійку з нагоди відзначення  203-ьої річниці від Дня народження Світоча українського народу – невмирущого Кобзаря.

Учитель української мови і літератури  Хахула О.Т.  наголосила на важливості й актуальності творів Шевченка  в нашому сучасному світі та ознайомила учнів із планом  Декади Шевченківських днів,яка триватиме впродовж 09 – 17 березня. Потім уся шкільна родина мала змогу збагатити свої знання про життя та творчість Тараса Шевченка, переглядаючи сторінки  усного мультимедійного журналу «Стежками Великого Кобзаря»,який підготували учні 5-9 класів під керівництвом  учителя української мови і літератури  Карплюк О.Я.