СНІДу-НІ!

04.12.2014 19:53

Епідемія ВІЛ/СНІДУ в Україні є наймасштабнішою і найнебезпечнішою.

Нині Україна посідає перше місце за кількістю ВІЛ-інфікованих серед країн Східної Європи. На жаль, сьогодні  СНІД є першопричиною  смерті молодих людей. За весь період реєстрації ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні померло 11 822 людини, із них – 233 дітей.

З метою збереження здоров'я учнівської молоді, формування здорового способу життя та культури здоров'я, запобігання тютюнової, алкогольної та наркотичної залежності,  1-2 грудня в нашій школі проведено низку заходів, приурочених Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Учасники учнівського самоврядування провели акцію «Скажемо СНІДу – НІ!» ( зав’язували стрічки-символи боротьби зі СНІДом учням та вчителям). Учні 11 класу (кл.керівник Ребіш Н.М.) організували для учнів 7-10 класів інформаційний вісник та продемонстрували фільм про СНІД. Старшокласники  поширювали серед молодших школярів інформацію про ВІЛ/СНІД (шляхи зараження та як запобігти розповсюдженню вірусу). Педагог-організатор Байовська А.І. провела вікторину «Що ти знаєш про СНІД?». Організовано виставку малюнків на цю тему.  Класними керівниками були проведені бесіди з учнями «СНІД – смертельна загроза людству», «СНІД — чума ХХІ століття».

Заступник директора з виховної роботи Цуп Н.С.