Шкідливим звичкам - ні!

14.02.2015 09:45

Районний семінар

педагогів-організаторів

12 лютого у Червоненській ЗОШ І- ІІІ ст. відбувся районний семінар педагогів-організаторів. Семінар проходив за таким планом:

І. Організаційна частина.  Зустріч учасників семінару.

ІІ. Виховний захід «Допоможи собі сам, подолай шкідливі звички».

ІІІ. Доповідь «Щоб здоров’я добре мати, треба нам про нього дбати» (формування навичок здорового способу життя школярів).

IV. Обговорення.

Педагогам-організаторам, що завітали до Червоненської школи, випала чудова можливість побувати на судовому засіданні. Розглядалася справа таких шкідливих звичок, як: алкоголь, наркотики, куріння, лихослів’я та недотримання норм особистої гігієни. Суддя, адвокат, прокурор, свідки – усе було як належить. У якості доказів   учасники заходу представили факти з історії та медицини. Також присутні мали змогу дізнатися про хімічний склад нікотину та переглянути відеоролик, у якому демонструвався згубний вплив шкідливих звичок на життя і здоров'я людини. На заході був присутній лікар Левандівський Й.П., який повідомив чимало цікавої та корисної інформації. У результаті добро перемогло зло: шкідливі звички було засуджено на довічне вигнання і забуття.

Бережіть своє здоров'я, бо, як каже народне прислів'я, «без здоров’я нема щастя”.