Результати участі Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів у грі "Соняшник"

06.05.2015 10:09
Відбулося підбиття підсумків VІ Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник". Ця гра дуже цікава й корисна для дітей, адже розвиває мислння,  спонукає до творчого пошуку, а також допомає учням пізнати бездонне джерело народної мудрості, усвідомити свою приналежність до української нації, відчути зв'язок з історією й звичаями рідного народу.
Приємно зауважити: попри те, що  наша школа цьогоріч уперше взяла участь у грі "Соняшник",  із 23 учасників маємо шість переможців шкільного рівня (учні 5-9 класів)  та одного переможця регіонального рівня. Це - учениця 3 класу Бораковська Руслана (класний керівник Харків О.В.). Дівчинка нагороджена Дипломом ІІІ ступеня й у подарунок отримала наклейки із логотипом гри.
Вітаємо переможців і бажаємо їм нових досягнень!
Сподіваємося, що наступного року кількість учасників гри збільшиться, адже, як сказав Василь Сухомлинський, "мова - це духовне багатство народу". Тож бережімо нашу мову, любімо й вивчаймо її, борімося за неї! Лише так збережемо глибинні пласти духовного життя  українського народу.