Прошавай,букварику!

05.06.2015 18:51

Кожен етап життя відіграє важливу роль. Садок, школа, студентство… Вдало зроблений перший крок – запорука успіху. І цей початковий етап, перший клас, пройшли учні Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

22 травня малята попрощалися з першим своїм «другом-наставником» - Буквариком. На свято завітала й Абетка. Проте через свій поспіх вона загубила усі літери. Та все ж учні першого класу, які вже добре освоїли алфавіт, допомогли Абетці відшукати своїх «дітей». На святі були продемонстровані таланти юних акторів. Вони декламували вірші, співали пісні. У залі панувала особлива атмосфера. Усі з цікавістю спостерігали за першачками та підтримували їх гучними оплесками. Незважаючи на те, що це був перший виступ перед великою публікою, усе вдалося на славу.

За старання та жагу до навчання учні отримали дипломи. Директор школи Гурська Стефанія Петрівна побажала дітям не втрачати творчого запалу та вдосконалюватися, адже знання – велика сила.