Панорама творчих уроків

24.11.2016 20:16

Сьогодні в Червоненській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся завершальний етап Панорами творчих уроків.

Учитель української мови та літератури Хахула О.Т. провела відкритий урок у  8 класі. Тема "Другорядні члени речення", соціокультурна лінія "Свято Михайла,  День Свободи та Гідності".

Учитель використала ІКТ та різні інтерактивні прийоми й методи: "Прес", "Мікрофон", "Хто швидше?"; провела теоретичний диктант "Так чи ні", лінгвістичний експеримент "Чи козацького я роду?", стилістичне дослідження "Чи важливі другорядні члени речення?", пізнавальну хвилинку "Що відомо тобі про...?"

Учні працювали  у творчих лабораторіях-загонах, виконували практичні завдання та вправи на встановлення відповідності; проводилась робота з підручником і роздавальним матеріалом, що сприяло  вдосконаленню умінь і навиків  із теми "Другорядні члени речення".

Урок мав велике виховне значення: закінчився рефлексією - створенням  усних замальовок (сенканів і фанфіків) на тему "Свято Михайла, День Свободи та Гідності".

Завуч школи Вельган О.Е. та інші гості  позитивно оцінили  роботу вчителя й учнів, побажали  натхнення  й нових творчих здобутків.