Пам"ятаймо про своїх героїв!

02.02.2015 17:44

Пам’ятаймо про своїх героїв!

Чи часто ми замислюємось про минуле? Мабуть, ні. Але ж все, що ми маємо, не прийшло до нас так просто. Історію творили люди. А скільки їх загинуло і гине! Усі вони прагнули кращого майбутнього для рідної держави та сміливо крокували в бій.

29 січня вся країна вшановувала пам’ять юнаків, що загинули під Крутами (130 км. від Києва) у 1918 році. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячною більшовицькою армією Михаїла Муравйова та загоном з київських студентів і бійців вільного козацтва, що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

Про трагічний подвиг молоді пам’ятають й у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні 10 класу (класний керівник Голова С.О) підготували усний журнал, присвячений пам'яті загиблих хлопців. Десятикласники розповіли присутнім про події того страшного, нерівного бою. Пролунав вірш       П.Тичини «Пам'яті тридцяти», приурочений героїчному вчинкові українських студентів. Також було вшановано хвилиною мовчання всіх тих, хто бореться за незалежність України.

Пам’ятаймо про своїх героїв! Мирного неба нам.

Манчур Марія, учениця 10 класу

!