Олімпійський тиждень в школі

22.09.2017 22:39

Олімпійський тиждень-2017

У Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів , як і кожного року, проводився  Олімпійський тиждень, який тривав з 06.09.2017 до 20.09.2017 року.

У рамках Олімпійського  тижня було проведено низку заходів, у яких брали активну участь учні школи. Почалося все з підняття олімпійського прапора , ознайомлення учнів з історією Олімпійських ігор та прийняття олімпійської присяги на урочистій лінійці.

Упродовж Олімпійського тижня учні школи позмагалися в легкоатлетичних естафетах,було проведено турніри з міні-футболу, волейболу. Також було проведено велопробіг для учнів 5-9 класів та веселі старти для учнів 2-4 класів.

Закінчився Олімпійський тиждень підбиттям підсумків та нагородженням учасників і призерів змагань .