Міс Осінь - 2017 у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ст.

09.11.2017 20:48

Осінь – прекрасна пора року, яка багата на різнобарв’я. Вона зачаровує  своєю красою, тому саме восени учні 7 класу Червоненської ЗОШ I-IIIст. під керівництвом класного керівника Ребіш Н.М. провели конкурсно -розважальний захід “Міс Осінь-2017”.

Під музику Шопена “ Мелодія осені” ведучі розпочали конкурс серед  дівчат 6-9 класів. Учениці вражали своєю красою та талантами:  співом, танцями, декламуванням віршів, а також кулінарією. Конкурсанток гучними оплесками підтримували однокласники.

За підсумками змагань, кожна з учасниць отримала титули: “Міс Осінь “, “Міс Чарівність”, “Міс Привабливість“, “Міс Артистичність”.

Емоції і враження, отримані від участі в конкурсі, назавжди залишаться добрими спогадами про шкільне життя.