Миколай для бійців АТО

26.12.2014 16:44

День Святого Миколая – одне з визначних і радісних свят. У цей день кожен з нас чекає на втілення своїх найзаповітніших мрій та бажань. Цього року, мабуть, єдиним, чого прагнуть українські родини, є мир і спокій на рідній землі.

Як відомо, Святий  Миколай опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті, вважається покровителем

дітей та студентівморяківторговців, лучників.  Зараз його допомога є особливо необхідною нашим воякам, які, незважаючи на холод і втому, захищають рідний край.

Напередодні свята Миколая по всій Україні проводилась  акція «Миколай для військовослужбовців». Люди, яким не байдуже майбутнє нашої Батьківщини, збирали теплий одяг і їжу для бійців, що перебувають у зоні АТО. Приєдналася до цієї необхідної справи й Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст. Спільними зусиллями учні та вчителі приготували багато смаколиків, серед яких - вареники та домашня випічка.

Завдяки нашим невеличким подарункам солдати зможуть відчути, що вони потрібні тим, кого захищають. Ця акція подарує їм силу та наснагу, віру  в перемогу.

Тож не будьмо байдужими та, як і Святий Миколай, допомагаймо тим, хто цього дійсно потребує.

Марія Манчур, учениця10 класу