Мандрівка Шевченковими стежками продовжується

10.03.2017 17:20

10 березня у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ст. відповідно до плану Декади Шевченківських днів відбувся конкурс читання поезій Кобзаря, у якому взяли участь учні 1-9, 11 класів. А також було проведено 2 відкриті виховні години: у  1 та 5 класах.

Класний керівник 1 класу Харків О.В. провела виховну годину «Тарас Шевченко – великий син України». Першокласники уявно подорожували Шевченковими стежками: переглядали презентацію, слухали вірші та пісні великого Кобзаря, знайомилися з виставкою книг.

Хоч учні і найменші у школі, але теж читали вірші Шевченка, співали пісні «Щебетала пташечка» та «Зацвіла в долині червона калина», а також підготували виставку малюнків до творів поета. На виховну годину були запрошені батьки учнів, які теж долучилися до виховного заходу, із їхніх слів, отримали велике задоволення.

Класний керівник 5 класу Голова С.О.  провела виховну годину “І ГОВОРИЛО  ПОЛОТНО ПРО МУКИ, ПРО ЙОГО БУДНІ І ПРО ЙОГО СВЯТА…”.  Учні ознайомилися із мистецькою спадщиною Тараса Шевченка-художника  різних жанрів:  побутового, історичного,  релігійного, пейзажного, архітектурного, зображення звірів. Діти побачили  копії робіт з графічної серії "Мальовнича Україна", дізналися про вагомі досягнення Шевченка в галузі малярського і графічного портретів, адже за життя він виконував близько 835 творів цього жанру. На виховну годину були запрошені учні  2 класу.

Віртуальна мандрівка Національним музеєм Тараса і перегляд малярських робіт справили неабияке враження на учнів, адже вони знали про Шевченка в основному як про поета.