ЛІТО-2016!

08.06.2016 19:48

Літо для учнів Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів –  це час активного й корисного відпочинку, цікавих мандрівок і пізнавальних екскурсій.

У вівторок, 7 червня, учні 5, 7 класів під керівництвом класних керівників Ребіш Н.М., Хахули О.Т., завуча з виховної роботи Цуп Н.С. та учителя біології Вельган О.Р. здійснили поїздку у село Нагуєвичі – батьківщину Великого Генія, Титана думки і праці – Івана Франка. Пройшлися стежками Каменяра, побачили описані в його творах краєвиди, побували на Казковій поляні, поклонилися старезному Франковому дубові, набралися животворного  Франкового духу й продовжили свою мандрівку.

У цей день вдалося побувати у дельфінарії «Оскар» (м. Трускавець) та в зоопарку «Лімпопо»(с. Меденичі). Діти із захопленням переглянули виставу-шоу  за участю дельфінів і морських котиків у дельфінарії ; познайомилися  із  трьомастами тваринами в зоопарку.

Сповнені хороших вражень та позитивних емоцій повернулися додому.