Літо -2015

08.06.2015 21:39
Відповідно до плану організації оздоровлення та змістовного відпочинку дітей під час літніх канікул 2015 року у перший тижджень червня було проведено конкурс малюнка на асфальті  до Міжнародного дня захисту дітей (1-6 класи - Байовська А.І.);  екскурсію «Спостереження за природою і працею людей своєї місцевості» (2, 4 класи -  Войтків Л.Б., Вов’янка Л.Я.); рухливі ігри на свіжому повітрі (1,3 класи - Гриненко Г.Б., Харків О.В.); екскурсію до лісу «Люби й оберігай природу» (6 клас - Хахула О.Т.);  екскурсію  до сільської бібліотеки та історичними місцями с.Червоного ( 7, 9 класи - Карплюк О.Я.,  Михалейко С.М.)
Відбулися практичні заняття та ігри з правил дорожнього руху на вулиці, учителі-словесники ознайомили учнів 6-7 класів  із сучасними дитячими письменниками. Відбулося святкування Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища (виступ агітбригади 8 класу - Вельган О.Р.)
Учнями 8, 10 класів (кл.керівники Припін Р.М., Голова С.О.) було виготовлено альбом «Червона книга у моєму селі".

З метою оздоровлення та змістовного відпочинку дітей заплановано низку заходів:
- Міжнародний день друзів ( конкурс малюнка на асфальті);
- День літнього іменинника (виготовлення вітальної листівки);
- віртуальну мандрівку «Стежками М.Шашкевича»;
- «Карооке на майдані» (конкурс історичних пісень);
- екскурсію в ліс з метою заготовлення матеріалів для художніх виробів;
- гру в шашки (змагання);
- інтелектуальну гру «Що?Де?Коли?»;
- практичне заняття «Створення гербарію рослин даної місцевості»;
- екскурсію на виробничий підрозділ фермерського господарства ПП «Кухарський», ознайомлення з сільськогосподарською технікою;
- поетичний калейдоскоп (конкурс власних поезій);
- екскурсію в Золочівський замок з метою ознайомлення з історичними пам’ятками свого краю;
- математичний КВК;
- екскурсію до мавзолею Стрембошів (с.Червоне);
- практичне заняття з інформатичних технологій;
- похід на Костюлок (с.Червоне);
- екскурсію до місцевої амбулаторії сімейної медицини, на швейну фабрику;
- фольклорну експедицію (запис місцевого фольклору, збирання предметів побуту для кімнати-музею) і багато іншого.
Хочеться вірити, що такий відпочинок допоможе дітям оздоровитися фізично й збагатитися духовно.